الکسا به اپلیکیشن اندرویدی آمازون اضافه می شود

[ad_1]

آمازون اعلام کرده که در روزهای آینده دستیار صوتی الکسا را به اپلیکیشن آمازون در اندروید اضافه خواهد کرد.

آمازون بهار سال جاری دسترسی به قابلیت‌های دستیار صوتی هوشمند الکسا را از طریق اپلیکیشن اصلی آمازون برای کاربران آیفون مهیا کرد. پس از این اتفاق کاربران آیفون قادر بودند تا از طریق اپلیکیشن آمازون امکان استفاده از قابلیت‌های دستیار صوتی هوشمند الکسا نظیر اخبار، پاسخ به سوالات، وضعیت هوا و سایر موارد را در اختیار داشته باشند. حال به نظر می‌رسد آمازون در نظر دارد تا قابلیت‌های الکسا را به اپلیکیشن آمازون در سیستم‌عامل اندروید نیز اضافه کند.

آمازون اطلاعات دقیق‌ترین را در مورد روز دقیق انتشار این اپلیکیشن ارائه نکرده است. هرچند اپلیکیشن مستقل الکسا برای کاربران iOS و اندروید در دسترس است؛ اما آمازون در نظر دارد تا با ترکیب الکسا و اپلیکیشن آمازون، طیف گسترده‌تری از کاربران گوشی‌های هوشمند را با دستیار صوتی هوشمند خود آشنا کند.در واقع این کاربران بدون اینکه کاربران نیاز به داشتن یک بلندگوی هوشمند اکو داشته باشند، می‌توانند از الکسا استفاده کنند. انتشار اپلیکیشن الکسا توسط آمازون روش خوبی است تا این کمپانی حتی دستیار صوتی هوشمندش را به افرادی که آن را نمی‌شناسند، معرفی کند.

با توجه به اینکه الکسا از دستوراتی نظیر اطلاع رسانی از وضعیت سفارش و رهگیری محصولات در فروشگاه آمازون پشتیبانی می‌کند، به طور حتم می‌تواند بسیار در اپلکیشن اصلی آمازون کاربردی بوده و مورد استقبال قرار گیرد.

اپلیکیشن آمازون تمام قابلیت‌های الکسا در بلندگوی هوشمند اکو را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. برای مثال اطلاع از وضعیت هوا، ترافیک جاده‌ها و خیابان‌ها، پاسخگویی به سوالات و حتی پخش موسیقی از ویژگی‌های این دستیار است که در اپلیکیشن نیز قابل استفاده است. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توان گجت‌های هوشمند خانگی را نیز کنترل کرد.

نظر شما در مورد دستیار صوتی هوشمند الکسا چیست؟ آیا سیاست‌های آمازون می‌تواند کاربران این سرویس را بیش از پیش افزایش دهد؟

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *